אינסטלטור אלי הגינגי

אינסטלטור בקרית אונו - אינסטלטור מקצועי במחיר הוגן - 0545292355

ביצוע כל שירותי האינסלטציה - השאר פרטים ואחזור אלייך מיד:

אינסטלטור בקרית אונו

אז איך תדעו שהשרברב לא עובד עליכם? 

ישנן בעיות אינסטלציה רבות אשר יכולות להיפתר בקלות אם רק תזמינו אינסטלטור בקרית אונו שהוא אמין ומקצועי ועם המלצות. אחרת אתם עשויים גם להישאר עם הבעיה וגם לשלם סכום לא הגון. אז איך תדעו שלא עובדים עליכם? איך תדעו שהבעיה שהאינסטלטור בקרית אונו אומר לכם שמצא היא אכן הבעיה? איך תדעו שהמחיר שהוא מבקש הוא אכן המחיר בשוק. הנה כמה דוגמאות לתקלות וטווח מחירים – ושלא יעבדו עליכם.

מספר בעיות אינסטלציה שכיחות

אחת מבעיות האינסטלציה הנפוצות ביותר היא לחץ מים חלש במקלחת. לעתים הבעיה נפתרת בראש חדש למקלחת אשר אתם יכולים לקנות ולהתקין בעצמכם, אך לרוב הבעיה היא חמורה בהרבה ועשויה לעלות לכם 1200 ש"ח עד 3,500 ש"ח. עבודת אינסטלציה נפוצה נוספת שבגללה אתם יכולים להזמין אינסטלטור היא החלפת ניאגרה, אשר יכולה לעלות בין 250 ל-500 ש"ח. עבודה גדולה יותר כמו החלפת אמבטיה היא מורכבת ולוקחת זמן רב, לכן עשויה לעלות לכם בין 1500 ל-2000 ש"ח. עבודה קטנה של אינסטלטור בקרית אונו כמו החלפת ברז בכיור האמבטיה או המטבח תעלה לכם סכום סמלי של בין 250 ל-450 ש"ח.

אנחנו באינסטלטורים בהנהלת אלי הג'ינג'י לא מסתירים מכם את המחירים ולא מחכים לסוף העבודה בכדי להפתיע אתכם במחיר גבוה. מחפשים אינסטלטור בקרית אונו אמין ובמחיר הגון? צרו קשר עם אלי הג'ינג'י עוד היום לקבלת מחיר אטרקטיבי.

קישורים מטה:

אינסטלטור ביבנה

אינסטלטור יפו

אינסטלטור בנס ציונה

Call Now Button